Ponuka na terasy

Ponuka na terasy

Instructions

 1. Efektívne využitie kapacít letných terás počas sezóny Vám zabezpečí aj organizovanie firemných teambuildingov vo vašom podniku. Príprava jedálneho lístka na takéto akcie môže byť realizovaná v rôznych variáciách a závisí iba od vašej fantázie a požiadaviek zákazníka – od klasiky do tematických osláv.

 2. Pre vašu inšpiráciu ponúkame nápad na teambuildingovu akciu s klasickou ponukou občerstvenia pre hostí, ako sú malé jednohubky, obložené chlebíčky, mini grilované cheesburgery, štrúdle s vanilkovým krémom a limonády.

 3. Jednohubky

  Na prípravu boli použite bagety a rožky, ktoré sa tvarovo výborne hodia na výrobu jednohubiek. Pri obložení sme zvolili niekoľko kombinácií:

  • plátky z maslovej bagety potreté majonézou, mozzarella so špargľou, olivy a paprika;
  • plátky zo SUB bagety, horčicová nátierka, čerstvý listový šalát v spojení so šunkou a paradajkou;
  • plátky z maslového rožku, majonézový základ, klobása, mix paprika.

 4. Obložené chlebíčky

  Maslový a kurkumový cateringový rožok bol vybraný ako pečivo pre obloženie chlebíku. Jeho tvar a farebnosť dodajú pohosteniu tú správnu formu. Pozdĺž rozkrojené a do chrumkava opečené rožky sme ozdobili mäsovými a syrovými nárezmi a zeleninou.

  Viac o týchto typoch pečiva sa dozviete TU.

 5. Mini burgery

  Tento krát sme pripravili ešte menšie grilované cheesburgery z cateringovej žemle 45 g. Vhodný recept na burger si môžete pozrieť pod #Burgery TU.

 6. Sladké občerstvenie

  Počas letných mesiacov sa ako sladké občerstvenie výborne hodia štrúdle. Náš výber padol na makovo-višňovú štrúdľu s vanilkovým krémom a drobným ovocím. Intenzívnejší zážitok tomuto dezertu dodáte, ak k nemu pripravíte domácu, osviežujúcu limonádu.